AUTA DO ŚLUBU

Województwo Śląskie

Piękny samochód

Idealny ślub i niezapomniane wesele to marzenie każdej Młodej Pary, dlatego każdy element tej pięknej uroczystości powinien być wyjątkowy i podkreślać jej uroczysty charakter, w szczególności samochód, którym Młodzi zamierzają podążyć do ślubnego kobierca a następnie na ucztę weselną.

Idealne na ślub

Zabytkowy Citroen w przedwojennym stylu retro to idealny pojazd do ślubu w klimacie z lat trzydziestych.
Dzieki ślubno-białej kolorystyce, białej skórzanej tapicerce i chromowanym elementom nadwozia samochd ten idealnie podkreśla i dopełnia uroczysty charakter ślubu.

Szarmancki kierowca

Aby wyjść naprzeciw Państwa oczekiwaniom mamy przyjemność przedstawić nasze pojazdy, które wynajmujemy na uroczystości ślubne wraz z szarmanckim kierowcą oraz pełną gamą oryginalnego przystrojenia:

Zobacz nasz auta do ślubu

Auta do ślubu Śląskie

Citroen Traction Avant 11B Familiale

to rzadko spotykana 8-osobowa wersja kultowego samochodu, który stał się ikoną francuskiej motoryzacji. Auto zrewolucjonizowało przemysł motoryzacyjny w latach 30-tych dzięki wielu innowacjom w rozwiązaniach technicznych m.in. seryjnie stosowanego napędu przedniego oraz karoserii samonośnej. Jego nadwozie po raz pierwszy w historii motoryzacji zostało wyrzeźbione z gliny w 1934 roku przez słynnego włoskiego artystę Flaminio Bertoniego. Ten piękny samochód został profesjonalnie odrestaurowany i robi niesamowite wrażenie na gościach weselnych swoją oryginalną, zabytkową sylwetką, z dużym przestronnym wnętrzem wykończonym białą skórą, zapewniające pasażerom niebywałą przyjemność z podróżowania w retro stylu.

Szybkie zapytanie

Data ślubu: . .